علائم چربی خون بالا چیست و چه روش های درمانی وجود دارد؟

در این مقاله توضیح میدهیم چربی اشباع و غیراشباع چیست و چه فواید و مضراتی برای بدن دارد. بنابراین سرعت هم دما شدن با محیط به میزان آب موجود در آنها بستگی دارد. البته یادتان باشد زیاده روی نکنید و توقع نداشته باشید که ناگهان در اندام شما معجزه رخ دهد حتی ممکن است با زیاده روی در تمرینات یا رژیم غذایی به بدن خودتان هم آسیب برسانید . اگر همسن و سال نگارنده این متن باشید کارتون دوران بچگی را خوب یادتان است ملوانی که با خوردن یک قوتی اسفناج به صورت ناگهانی صاحب قدرت و انرژی فوق العاده ای میشد در مورد اسفناج باید به شما بگوییم این ماده غذایی دقیقا این خاصیت را دارد و می تواند در بازه زمانی کوتاهی عضلات شما را حجیم کرده و برایتان شکم شش تکه یا سیکس پک بسازد .

هر چه رژیم غذایی شما سنگین و پیشرفته باشد و وزن شما را کاهش دهد،باز نمیتوان الگوی خواب را با آن تنظیم کرد.بر اساس مطالعه ای در یک مجله امریکایی هنگامی که شما به اندازه کافی نمی توانید بخوابید مجبور به خوردن غذا های بیشتری می شوید.در حالی که میدانیم خواب بخش مهمی از فرایند کاهش وزن است.بسیاری از ما نمیدانیم که چه خوراکی هایی قبل از خواب میل کنیم تا خواب به اندازه و راحتی داشته باشیم.یکی از این خوراکی ها پنیر است.یک میان وعده غنی از پروتئین که رطوبت اطراف شکم را از بین می برد و بدلیل وجود آمینواسید تریپتوفان،محرک خواب است.

چه ورزش هایی انجام دهیم تا سیکس پک درست کنیم ؟ که این مسئله به دانش و شناخت شما به سیکس پک هم مربوط است . وقتی در رژیم غذایی برای کاهش وزن و چربی ها هستید به شما توصیه می شود چربی و غذاهای حاوی چربی های بد نخورید مثلا فست فود ها را کنار بگذارید اما به هر حال بدن شما نیازمند چربی هم هست اما چربی های خوب. همه غذا های سفید برای کاهش وزن بد نیستند.یک مطالعه استرالیایی نشان میدهد سیب زمینی پخته ساده ترین غذای سیر کننده است.برای بهره بردن بیشتر از سیب زمینی آنرا درون یخچال قرار دهید و سالاد سیب زمینی درست کنید.

بد بو ولی ارزان برای سلامتی بدن.درسته؟ بدانید برای اینکه عضلاتتان حجم بگیرند و چربی های بدن هم کاهش یابند باید وزنتان هم کاهش یابد برای کاهش وزن برخی غذاها و حجم انها باید کم شود و این کار باعث می شود در اغلب موارد احساس گرسنگی و ضعف نمایید که نه برای سلامتی خوب است و نه کمکی به عضله سازی می کند چون وقتی بدن گرسنگی بکشد بعد از مدتی طی یک روند طبیعی به سراغ ماهیچه ها برای سوزاندن میرود.

بدن شما باید فرصت ریکاوری و استراحت داشته باشد تمرینات سخت و هر روزه این فرصت را از بدن گرفته و روند عضله سازی را کند و حتی متوقف می کند . مکمل ها در کنار تمرین منظم و رژیم غذایی مناسب و به تشخیص پزشک می توانند به روند چربی سوزی کمک نمایند . مکمل عصاره سیر به طور قابل توجهی دفع لیپیدها ،TG و کلسترول را افزایش می دهد، که نشان می دهد مکانیسم عصاره سیر نه تنها به مکانیسم های سنتز چربی مربوط است بلکه می تواند به مکانیسم های دیگری منجر شود که باعث افزایش دفع چربی در دفوع می شود.

بر اساس مطالعات اخیر هنگامی که موش ها رژیم غذایی با شکر بالا دارند،با استفاده کردن از سیر میتوانند سوخت ساز خود را افزایش داده و حتی جلوی افزایش لیپید را بگیرند.کارشناسان حسن برتری سیر در چربی سوز قوی را وجود ترکیبی به نام آلیسین می دانند. آلیسین است که سبب ایجاد بو و طعم تند در سیر می شود. بالارفتن مقدارکلسترول و یا تری گلیسرید از حد طبیعی سبب تجمع چربی در دیواره رگ ها و ابتلا به بیماری چربی خون می شود.

بر اساس یک مطالعه کانادایی افرادی که رژیم غذایی آنها با نوع فیبر نامحلول تکمیل شده است،نه تنها چربی می سوزانند بلکه گرسنگی کمتری نسبت به بقیه احساس می کنند.محققان کشف کردند افرادی که فیبر پروبیوتیک بیشتری مصرف می کنند گرسنگی را راحت تر سرکوب کرده و سطح قند خون خود را پایین می آورند. آیا برای چربی سوزی مصرف مکمل درست است ؟ اما تصور اینکه بدون ورزش و تمرینات مخصوص ساخت سیکس پک و رژیم غذایی درست و فقط با مصرف مکمل چربی های خود را بسوزانید و عضله درست کنید اشتباه است . منبع درامد بودن این ورزش باعث شده است بسیاری هم اخلاق را در نظر نگرفته و بدون داشتن تخصص هر گونه پیشنهاد و اظهار نظری را در خصوص تغذیه ، تمرینات ، داروها و مکمل های مورد نیاز آن بنمایند و البته در برخی موارد هم مشکلات بسیاری را برای مشتریان خود بوجود آورده و سلامت انها را به خطر انداخته اند .

این نوع از لوبیا مقدار زیادی پروتیین و فیبر دارد و کمک زیادی به سوختن چربی های اضافه می کند افرادی که در رژیم لاغری یا برنامه ساخت سیکس پک هستند حتما باید لوبیای سیاه را در برنامه غذایی خود قرار دهند چون علاوه بر اینکه حاوی ویتامین و فولات است مقادیر زیادی هم مس دارد که همه این مواد برای لاغر شدن و کاهش وزن و البته تناسب اندام و سیکس پک شدن بسیار مناسب هستند . غذاهای تخمیر شده بدلیل میزان زیاد پروبیوتیک درون خود بسیار مفید هستن علاوه بر این کشفیات اخیر پیرامون خواص کیمچی سبب شده با استفاده از آن باریک بمانید.گروهی از محققان دریافتند وجود مکملی بنام Lactobacillus brevis سبب ایجاد خاصیت کشش کریستالی در کیمچی شده است که تا 28 درصد در کاهش چربی موثر است.

محققان نشان دادند این خاصیت بدلیل وجود کورکومین در زردچوبه هست که چربی سوزی بدن را ارتقا داده و قوی میکند. تیتر اول مجلات تناسب اندام، چربی سوزی است. شکم و ساق و جلو بازو را باید با هم ورزش دهید وقتی این سه اندام را با هم تمرین می دهید باعث میشود شدت و سرعت عضله سازی بالا رود و چربی سوزی افزایش پیدا کند و فرم بهتری بگیرید . ضمن انکه این ورزش های فرم بسیار زیبا به اندام ها می دهند .

در این مطلب شما با خواص همه قسمت های خوردنی گوسفند آشنا می شوید. بر روی یک جیم بال به گونه ای دراز بکشید که صورت شما به سمت جلو ، سر و پشتتان روی جیم بال ، پاهایتان روی زمین و یک دمبل 2 الی 4 کیلویی در دستان شما ( در مقابل عضله سینه ) باشد. این حرکت Plank نام دارد و از ۲۰ الی ۴۵ ثانیه اجرای حرکت در روز در هفته اول آغاز می شود و تا ۳ الی ۴ دقیقه در هفته چهارم افزایش می یابد. نشان داده شده است که بسیاری از چای ها به افزایش متابولیسم بدن و آزاد شدن چربی از سلول کمک میکند اما چای سبز در این رقابت پیشی میگرد.این اکثیر جادویی حاوی ترکیباتی است که چربی را سوزانده و از تشکیل آن جلوگیری میکند.افراد ورزشکاری که روزانه 4 الی 5 فنجان چای سبز مینوشند و 20 دقیقه فعالیت دارند.چربی شکمی بیشتری نسبت به دیگران از بین می برند.

دیدگاهتان را بنویسید