درمان کلسترول بالا: راههای درمان کلسترول خون چیست؟

شاید با این روشها بتوانید بهسرعت وزن کم کنید، اما آیا کاهش وزن ارزشِ از دست دادن سلامتی روحی و جسمی شما را دارد؟ به شما تبریک می گوییم چون اگر بدانید فواید فیتنس اسپرت چیست همین حالا در صدد خواهید آمد که به سراغ فعالیت در این رشته ورزشی بروید. بنابراین فرد در همان ابتدای فعالیت اش در فیتنس ایروبیک اندام ایده آل خود را در ذهن خود تصور خواهد کرد و برای رسیدن به آن همواره در تلاش خواهد بود. باید این موضوع را بدانید که اگر چربی های تزریق شده، در طول فعالیت ها، ذوب شوند، شاید نیاز داشته باشید هر سه ماه یک بار، این عمل را تکرار کنید.

ماندگاری دل و قلوه تازه ۴۸ ساعت در دمای یخچال و چهار ماه در دمای فریزر است. کلسترول، یک عنصر سازنده اساسی برای غشای سلول است و همچنین برای تولید هورمونها، ویتامین D و مواد لازم برای هضم چربیها ضروری است. گزنه گیاهیست که سبب تغذیه عمیق به سلول ها، کاهش میل به غذا و سم زدایی بدن می شود. پس اگر به میزان توصیه شده در روز(8 تا 10 لیوان) آب بنوشید، حبس آب در بدن تان کاهش یافته و پف کردگی دور چشم های تان هم کمتر می شود.

برنامه درمان شما بستگی به سن شما در تشخیص، میزان چربی خونتون و سایر علائم داره! مقدار چربی قابل برداشت از بدن شما باید به اندازه ای باشد که بتواند نیاز برای برجسته نمودن ناحیه مورد نظر را تامین کند. برای اینکه بدانید فیتنس گروهی چیست باید بدانید که کلاس های این رشته ورزشی دارای مزایای زیادی برای بدن تان می باشد. چون در کلاس های گروهی این رشته ورزشی انواع مختلفی از روش های آموزشی، تجهیزات و تمرینات چالشی استفاده می شود و در کنار دوستان تان هم می توانید ورزش کنید و چی بهتر از این می تواند باشد که همراه دوستان خود ورزش کنید و خستگی تان بین راه در برود؟

چربی می تواند در بخش های مختلفی از بدن یک تغییر دلخواه به وجود بیاورد و آثار و نشانه های پیری را در ظاهر فرد کمرنگ کند. ویتامینهای B موجود در انواع امعا و احشا خوراکی مانند دِل دارای اثرات محافظتی برای دستگاه قلبی-عروقی هستند و درنتیجه از بدن درمقابل ابتلا به بیماریهای قلبی محافظت میکنند. همچنین تحقیقات نشان می دهد مصرف چربیهای حیوانی مانند گوشتهای قرمز و کره حیوانی به سرعت با تاثیر منفی بر رگها ، بدن را مستعد بیماریهای قلبی میکند.

• بالا بردن آمادگی های جسمانی بدن مانند : افزایش قدرت عضلانی، استقامتی، قلبی، عروقی، انعطاف ، چابکی و سرعت. زیرا قدرت و تحرک در این ورزش ترکیب شده و آن را تبدیل به یکی از اثر بخش ترین و پرطرفدار ترین ورزش های هوازی خواهد کرد. • افزایش دادن قدرت و اندازه قلب مانند : افزایش کلسترول خوب، افزایش پمپاژ خون، افزایش عملکرد قلب. می باشد که در صورت عدم استفاده از آشغالگیر، عالوه بر کاهش حجم واحدهایی از قبیل ایستگاه پمپاژ و یا چربی گیر، موجب انتشار بوی نامطلوب ناشی از فساد مواد غذایی در محیط خواهدشد.

علاوه بر این دانستن روش صحیح هر یک از تمرین های این رشته ورزشی می تواند آسیب هایی که ممکن است پیش بیاید را رفع کند. بنابراین به جای اینکه حین دانستن فیتنس گروهی چیست دچار استرس و نگرانی شوید باید بگوییم با رفتن به کلاس های گروهی این رشته ورزشی هیجانی، روش اجرای صحیح هر تمرین را به خوبی یاد خواهید گرفت. به همین دلیل وقتی به سراغ این رشته ورزشی می روید با وزنه های سنگین مواجه می شوید چون شدت تمرین در این رشته آنقدر بالا است که عضلاتتان را به نقطه شکست می رساند جوری که عضلاتتان به جایی خواهند رسید که دیگر توانی برای انجام این برنامه را ندارند و آن چیزی که بعد از استراحت و تغذیه مناسب برای آن ها رقم خواهد خورد، داشتن ماهیچه هایی قوی و حجیم است.

بررسی اخیری که انجمن قلب آمریکا در مورد تأثیر چربی های اشباع شده بر بیماری های قلبی انجام داد، به این نتیجه رسید که جایگزینی چربی اشباع شده با چربی غیراشباع چندگانه می تواند به کاهش بیماری های قلبی و عروقی تا حدود 30 درصد کمک کند. تحقیقات انجام شده توصیه کرده ­اند که آووکادو، بادام­ زمینی، روغن افزودنی زیتون تازه و سایر غذاهایی که حاوی چربی غیراشباع تک زنجیرند، می­ توانند مکمل ­های ارزشمندی برای خلاءهای موجود در رژیم غذایی باشند. در طول این فرآیند تولید غیر طبیعی، مقداری از روغن ها آسیب می بینند. علی رغم شگفتی های شفابخش طبیعی، بسیاری از مردم هنوز در مورد اینکه روغن نارگیل برای سلامتی ما مفید است یا نه به دلیل محتوای بالای چربی های اشباع سردرگم هستیم.

روغن نارگیل یک روغن استوایی است که خشکاندن میوه نخل نارگیل به دست میآید. فراوردههای نارگیل مانند روغن نارگیل، ماست تهیهشده از شیر کامل باکیفیت و گوشت گاوی که تغذیه طبیعی داشته، بعضی از نمونههایی از غذاهای سرشار از مواد غذایی مغذیاند که سرشار از چربیهای اشباعاند و ممکن است تأثیر مثبتی بر سلامتی داشته باشند. شاید به همین علت باشد كه در زمان های گذشته به زنان یك كاسه پر از روغن می دادند. D :استفاده از یک سورفکتانت (خطوط پر شده دور ذرات) که در فصل مشترك دو فاز قرار میگیرد و سبب کاهش کشش سطحی و پایداري امولسیون میگردد.

خودداری از مصرف مواد غذایی فریز شده – زود پز شده – ترشیجات – رب – سسها – نمک زیاد – چای پر رنگ – فست فودها – آب همراه غذا – دوغ همراه غذا -تنقلات شور – روغنهای سرخ کردنی – لبنیات پر چرب و.. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا با یکدیگر بدانیم فواید فیتنس اسپرت چیست. در سخن اخر این مطلب هم امیدوار هستیم مطالب فوق در این خصوص برایتان مفید بوده باشد و با بهره بردن از آن ها اول به فکر جسم خود و دوم به فکر روح خود باشید. با این حال، به یاد داشته باشید روغن کانولا ارگانیک و تحت فشار سرد تحت این شرایط تهیه نشده اند و حاوی این حجم چربی های اکسید شده یا چربی های ترانس نیستند.

چربیهای ترانس در روغنهای شیرینیپزی، روغن نباتی جامد، مارگارینها ، شیرینیجات غذاهای حاضری، غذاهای سرخ شده مثل پیراشکی و سیبزمینی سرخکرده ، و سایر غذاهایی که با روغنهای هیدروژنه ، پخته یا سرخ شدهاند، یافت میشوند. اغلب چربیهای ترانس به صورت مصنوعی و هنگامی که تولیدکنندگان روغنهای مایع را به روغنهای جامد مانند روغن شیرینیپزی یا مارگارین تبدیل میکنند، تشکیل میشوند. امولسیفایرها پس از فرایند میسلی شدن (توضیح در قسمت نحوه تشکیل امولسیون) و رسیدن غلظت میسلها به CMC ،کشش سطحی در فصل مشترك دو فاز (فاز میانی) را به حداقل مقدار خود میرسانند، لذا نیرویی که سبب جدایی فاز آب و فاز روغن میشود، کاهش مییابد و امولسیون پایدار تشکیل میگردد.

مقدار HLB جهت امولسیفایرهاي نانیونیک محاسبه میگردد و از تقسیم درصد وزن مولکولی قسمت آب دوست مولکول به عدد ۵ به دست میآید. جهت یک امولسیون پایدار به خصوص در نوع O/W پیشنهاد میگردد که حداقل از مخلوط دو امولسیفایر که HLB مورد نیاز را ایجاد کند، استفاده شود. در جدول بالا توسط HLB مورد نیاز جهت اجزاء فاز روغن، HLB کلی مورد نیاز جهت تشکیل امولسیون محاسبه میگردد. با دانستن HLB مورد نیاز یک روغن یا مخلوط روغنها میتوان مقدار HLB صحیح را براي عمل امولسیون کنندگی محاسبه کرد. پایین بودن آن نشان دهنده افزایش چربی دوستی و حلالیت بیشتر در روغن و بالا بودن آن نشان دهنده افزایش آب دوستی و حلالیت در آب است.

دیدگاهتان را بنویسید